نتایج نهمین دوره مسابقات مدهامتان در استان یزد مشخص شد.
برای دیدن نتایج به ادامه مطالب بروید

همین جشنواره قرآنی مدها متان در اسنتان یزد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

img_2176.jpg - 169.25 Kb

نهمین جشنواره قرآنی مدها متان ویژه فعالان قرآنی کانون های مساجد شب گذشته (2آبان) با معرفی نفرات برتر در استان یزد به کار خود پایان داد.

img_1647.jpg - 136.56 Kb

نهمین جشنواره قرآنی مدها متان  به مدت دو روز و در دو گروه خواهران و برادران و در 5 رشته قرائت،حفظ، اذان،ترتیل، صحیح خوانی حمد،سوره و اذکار نماز برگزار شد.

dscn2808.jpg - 38.45 Kb

این جشنواره با حضور بیش از 800 نفر از فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار و در پایان از 70 نفر به عنوان نفرات برتر جشنواره تجلیل شد.

img_0794.jpg - 60.62 Kb

در رشته قرائت زیر 16 سال محمد طاها پروا، امیرحسین انواری و سید علیرضا حسینی نسب و در قرائت بالای 16 سال محمد رضا دوست حسینی، سید علیرضا میرجلیلی و محمد حسن حسن زاده به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

img_0858.jpg - 71.38 Kb

در رشته اذان بالای 16 سال مبین باوفا، مجتبی آبیاری و ابوالفضل بشارتی و در بخش زیر 16 سال محمد مهدی دهقانی، حسین آقای زاده و ابوالفضل قناد رنجبر موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

img_1814.jpg - 217.30 Kb

در رشته ترتیل نهمین جشنواره قرآنی مدها متان آقایان محمد یاوری،مهدی حاتمی و محمد حسین زارعشاهی در گروه زیر 16 سال و محمد مهدی میرجلیلی،امین کاظمی و مجید بیکی در گروه بالای 16 سال به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

dscn2982.jpg - 29.38 Kb

در رشته حفظ یک جزء و در گروه خواهران زهرا آیینه کار، مطهر اسداللهی و مطهره شادپور و در گروه برادران حمید رضا پور طالبی، روح الله حسن پور و محمد صادق میرجلیل مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

img_1007.jpg - 81.61 Kb

در حفظ3جزء و در گروه خواهران مبینا شهرینی و زهرا صادقی به عنوان نفرات اول و دوم معرفی و در گروه برادران سید جواد موسوی، داود صدری و محمد سینا دهقانی به عنوان نفرات برتر تجلیل شدند.

img_1139.jpg - 51.97 Kb

در حفظ 5 جزء نهمین جشنواره قرآنی مدها متان در گروه خواهران فاطمه کفیری اول شد و در گروه برادران محمد جواد پور رضایی، عرفان غفوری و مجتبی مفتخر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

img_1280.jpg - 63.59 Kb

فایزه السادت قریشی نسب، ام لیلی دهقانپور و فاطمه امینی در گروه خواهران و احمد پیریایی، وحید رضا میرجلیلی و مرتضی نصیری در گروه براردران و در حفظ 10 جزء موفق به کسب رتبه های اول تا سوم جشنواره شدند.

img_1537.jpg - 83.52 Kb

در حفظ 20 جزء در گروه خواهران اکرم کریمی، فاطمه شادپور و فاطمه سلطانی و در گروه برادران امیر حسن عطارزاده، محمد رضا صادقیان و سید علیرضا میردهقان به عنواننفرات برتر معرفی شدند.

img_1819.jpg - 84.51 Kb

در حفظ کل قرآن کریم خانم ها مریم دهقان نیری،مریم دهقان طزرجانی و فاطمه فتوحی و در آقایان جلال دهقان،محمد دواد فلاحی و حمید رضا دهقانی به عنوان نفرات برتر نهمبن جشنواره قرآنی مدها متان معرفی شدند.

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره قرآنی مدها متان در استان یزد با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم مهریز،بهاباد،بافق و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی، معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور،مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان، مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری، مدیر کل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری، مدیرکل روابط عمومی استانداری و سایر مسئولان و فعالان قرآنی کانون های مساجد برگزار شد.

منبع:جوانان مساجد استان یزد